EN

Oro šventės naujienos

Baigėsi 2016 m. Lietuvos atviro parasparnių tikslaus nusileidimo čempionatas, vykęs vasario 13-16 d. Dėl pasikeitusių oro sąlygų varžybos iš tradicine vieta tapusių Trakų buvo perkeltos į Paluknio aerodromą (atsarginę vietą). Varžybos vyko visas keturias dienas.

Čempionate varžėsi 47 sportininkai iš 9 valstybių: 9 sportininkai iš Lietuvos, 12 - Latvijos, 2 - Čekijos, 10 - Didžiosios Britanijos, 5 - Rusijos, 4 - Estijos, 3 - Baltarusijos, 1 - Ukrainos ir 1 - Bulgarijos.

Pirmą vietą FAI bendroje įskaitoje užėmė Baltarusijos pilotas Yauheni Vikhor (27 taškai), antrą - lietuvis Dainius Liegus (111 taškų) ir trečią - latvis Krisjanis Sietins (115 taškų).

FAI moterų įskaitoje pirmąją vietą užėmė Didžiosios Britanijos pilotė Katie Lawrence, antrąją - Jolanta Romanenko iš Lietuvos, trečiąją - Diana Germane iš Latvijos.

Komandinės įskaitos laimėtojai pasiskirstė taip: 1 vieta - komanda "Cervony Kapeliusy", 2 vieta - "LSK Skraidom.lt" komanda ir 3 vieta - "Adrenalins.lv" komanda.

Paaiškėjo ir taikliausi Lietuvos čempionato įskaitos (dalyvauja tik lietuviai) laimėtojai:
1 vieta - Dainius Liegus
2 vieta - Jurijus Jakovlevas
3 vieta - Tadas Sidaravičius

Detalesnė informacija, kaip pilotams sekėsi varžytis, pateikiama rezultatų skiltyje.

Varžybų vietos patvirtinimas

2016 m. Vasario 8 d. 23:17:36
LSPSF federacija patvirtina, kad varžybos bus vykdomos rezervinėje vietoje - Paluknio aerodrome.
Apgyvendinimo vieta lieka ta pati - Lietuvos Olimpinio Sporto Centro viešbutis Trakuose. Pilotai bus vežiojami autobusu iš Trakų į Paluknio aerodromą ir atgal. Autobusas jau užsakytas.

Pranešimas

2016 m. Vasario 3 d. 19:54:00
LSPSF federacija skuba pranešti, kad jeigu žiema negrįš, varžybos bus vykdomos rezervinėje vietoje - Paluknio aerodrome, kuriame, beje, šiemet vyks ir 5-tasis FAI Europos parasparnių tikslaus nusileidimo čempionatas. Puiki proga susipažinti su vietove!

Pradėti paruošiamieji darbai kasmetinei Trakų oro šventei ir Lietuvos atviram parasparnių tikslaus nusileidimo čempionatui, kuris vyks 2016 m. vasario 13-16 dienomis. Organizacinė grupė derina apgyvendinimo, maitinimo, šventinės programos ir kt. klausimus. Į parasparnių tikslaus nusileidimo varžybas bus kviečiami ir parasparnių pilotai iš užsienio. Vasario 16 dieną planuojama tradicinė oro šventė, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.